Акції сервісу

Ми хочемо, щоб експлуатація Вашого автомобіля ŠKODA була безпечною і приносила Вам тільки позитивні емоції. Навіть у разі наявності сервісних акцій на Вашому автомобілі, запевняємо Вас, що безпека і працездатність Вашого автомобіля забезпечені, і ніщо не заважає використати його по прямому призначенню.

Для того, що б дізнатися про сервісні акції,  завітайте до автоцентра ТОВ "ІНТЕРАВТО-МАРІУПОЛЬ", за адресою: вул. Азовстальська, 8А або зателефонуте за телефоном: +380 95 2844000

 

Акція на сувенірну продукцію ŠKODA «Приємно дарувати справжнє»

Знижки до 20% на сувенірну продукцію ŠKODA*.

Докладніше

 

АСОРТИМЕНТ АКЦІЙНИХ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ŠKODA РОЗШИРЕНО.

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

Докладніше

 

Зимовий піт-стоп! Або готуємо автомобіль до зими!

Окей, гугл! Регулярний сервіс - ось відповідь на пошуковий запит "як продовжити життя автомобілю". Тим більше у Автоцентрі ŠKODA «ІНТЕРАВТО-МАРІУПОЛЬ» діє вигідна пропозиція: комплексна діагностика БЕЗКОШТОВНО*!

Докладніше


Акція для клієнтів ŠKODA «Лови момент удачі»

Осінь – щедра на дарунки. Ми також пропонуємо вам виграти приємні подарунки від ŠKODA. Станьте одним з 90 переможців акції та отримуйте стильні оригінальні сувеніри ŠKODA. Ловіть свій момент удачі – беріть участь в осінній акції для клієнтів сервісу.

Докладніше


АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «ТВОЇ ПРИЄМНІ ВРАЖЕННЯ»

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

Літо закінчилось, а приємні враження тривають. Подбай про свій автомобіль з вигодою. З 16 вересня до 31 грудня 2021 року в автоцентрі ŠKODA проходить акція на оригінальні запасні частини ŠKODA, діють знижки до 20%*.

Докладніше


СЕРВІС 3+. ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Автомобілі ŠKODA віком від 3 років можуть обслуговуватися з вигодою в офіційному сервісному центрі ŠKODA «ІНТЕРАВТО- МАРІУПОЛЬ».

Вигоду отримує кожен власник автомобіля старше 3-х років (починаючи з 2018 року випуску).

Докладніше