Акції сервісу

Ми хочемо, щоб експлуатація Вашого автомобіля ŠKODA була безпечною і приносила Вам тільки позитивні емоції. Навіть у разі наявності сервісних акцій на Вашому автомобілі, запевняємо Вас, що безпека і працездатність Вашого автомобіля забезпечені, і ніщо не заважає використати його по прямому призначенню.

Для того, що б дізнатися про сервісні акції,  завітайте до автоцентра ТОВ "ІНТЕРАВТО-МАРІУПОЛЬ", за адресою: вул. Азовстальська, 8А або зателефонуте за телефоном: +380 95 2844000

 

АКЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA «ЗАВЖДИ ПІКЛУЄМОСЬ ПРО ВАС!».

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 01 червня до 15 вересня 2021 року в в автоцентрі ŠKODA "ІНТЕРАВТО- МАРІУПОЛЬ" проходить акція на оригінальні запасні частини ŠKODA, діють знижки до 20%*. Завітайте до офіційних дилерів та скористайтесь знижками. Підготуйте свій автомобіль до літніх подорожей.

Докладніше

 

Діагностика системи кондиціонування автомобілів ŠKODA за 1200 грн.

З настанням спекотних днів сонце вже активно пригріває, і ви все частіше користуєтеся кондиціонером для свіжості, охолодження повітря і комфорту. Важливо пам'ятати, що для свіжості повітря система кондиціонування авто повинна проходити періодичну чистку, так як в період експлуатації вона може засмічуватися пилом, мікроорганізмами.

Докладніше